O FULCO SYSTEM

FULCO SYSTEM zajmuje się projektowaniem i produkcją elementów małej architektury, wyposażenia obiektów handlowych, przestrzeni miejskich i miejsc użyteczności publicznej.

 

Nasze wartości:

Klient
Wzornictwo
Elastyczność

Dla naszego zespołu projektowego nadrzędną wartość stanowią: jakość wykonania oraz wzornictwo.

 

Niespotykana umiejętność łączenia prostej i estetycznej formy z nowoczesnymi technologiami, sprawia, że nasze produkty są unikatowe. Dlatego elementy małej architektury FULCO zyskały uznanie architektów oraz inwestorów, również poza Polską. Rzetelność i solidność przy realizacji projektów zaowocowała długofalowymi współpracami i dużą bazą zadowolonych klientów.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz katalogiem produktów FULCO.

Dane spółki

Właścicielem marki FULCO SYSTEM jest Fonon sp. z o. o. z siedzibą w Gliwicach.

 

Istotne informacje o Fonon sp. z o.o.:

 

 • Rok założenia: 2003
 • Kapitał zakładowy: 500.000zł
 • KRS: 0000152347
 • NIP: 5272399562
 • REGON: 015455393
 • Adres siedziby spółki: 44-100 Gliwice, ul. Kazimierza Wielkiego 5/2
 • Adres zakładu produkcyjnego: 44-100 Gliwice, ul. Portowa 16J

Produkty

Wśród produktów FULCO SYSTEM można znaleźć między innymi ławki, kosze na śmieci, kosze recyklingowe, stojaki rowerowe, wiaty przystankowe i wiele innych.

 

produkty

 

Dział Produkty, pozwala dopasować kolorystykę oraz opcje wybranego produktu. Dzięki interaktywnemu katalogowi będziesz mógł łatwiej dobrać właściwe rozwiązanie dostosowane do twojej inwestycji. W stałej ofercie proponujemy naszym klientom ponad 100 produktów w najwyżej jakości wzornictwa oraz wykonania. Każdy z nich posiada wiele opcji konfiguracji takich jak kolor, materiały wykończenia oraz ciekawe opcje dodatkowe.

 

Naszą siłą jest elastyczność. Chętnie podejmujemy wyzwania związane z całkowicie autorskimi projektami i rozwiązaniami dla wymagających klientów.

Projekty indywidualne

Lubimy wyzwania!

 

Połączenie możliwości projektantów i wykonawców w jeden zespół to pełna kontrola nad procesem twórczym i współpraca z klientem od rysunku do gotowego elementu. Te cechy sprawiają, że jesteśmy wstanie stworzyć produkty w pełni dostosowane do indywidualnej potrzeby klienta. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

 

Projekt indywidualny w 5 krokach:

 

 1. Określenie indywidualnych potrzeb. Analizujemy funkcjonalność, stylistykę oraz budżet. Rozmawiamy o najlepszych rozwiązaniach.
 2. Oferta i umowa. Po kalkulacji kosztów produkcji przedstawiamy ofertę i draft umowy.
 3. Stworzenie koncepcji wizualnych. Przygotowujemy wysokiej jakości wizualizacje i pozostając w stałym kontakcie z klientem, wybieramy najlepsze rozwiązanie.
 4. Przygotowanie i start produkcji. Nasza wspólna wizja staje się rzeczywistością. Tworzymy projekt wykonawczy i przystępujemy do produkcji.
 5. Dostawa i montaż. Całe zamówienie możemy zamontować we wskazanych lokalizacjach. Warunki dostawy i montażu ustalane są na etapie umowy.

Studio projektowe

Studio projektowe na najwyższym poziomie to nasz wielki atut, doceniany przez klientów. Wszystkie produkty dostępne w FULCO SYSTEM są efektem prac naszych uznanych i zdolnych projektantów. Posiadanie takiego zaplecza pozwala aktywnie reagować na trendy na rynku oraz potrzeby indywidualnych projektów.

 

W pracy projektowej korzystamy tylko z najlepszych rozwiązań. Dzięki zastosowaniu najnowszej wersji oprogramowania do projektowania oraz symulacji SolidWorks z pakietem Simulations, jesteśmy wstanie w szybkim czasie przygotować nawet najbardziej wymagające rozwiązania. Przed przygotowaniem do produkcji przeprowadzamy symulacje wytrzymałościowe i jakościowe produktów.

 

Dzięki takiemu przygotowaniu trafią do Państwa projekty najwyższej próby.

 

Studio projektowe FULCO SYSTEM zasłynęło na arenie międzynarodowej z zaprojektowania produktów dla marki LUC & ANDRE. Przede wszystkim sukcesem okazała się kolekcja Spirit of 427, stylizowana na klasycznej amerykańskiej motoryzacji. Więcej o kolekcji Spirit of 427 dowiedzą się Państwo na stronie LUC & ANDRE pod adresem www.la-ds.com.

Zakład produkcyjny

Wizualizacje wykonywane przez projektantów bez wiedzy produkcyjnej często są trudne w realizacji bądź wręcz niewykonalne.

 

Z drugiej strony firmy wykonawcze często nie rozumieją wagi wzornictwa i jakości wykonania, dlatego często realizują projekty rozmijając się z wizją klienta.

 

Kluczem do sukcesu jest umiejętność połączenia projektu i wykonania!

 

Dlatego w FULCO postanowiliśmy realizować samodzielnie te dwie kluczowe kompetencje. To gwarancja powodzenia realizowanych projektów i zadowolenia naszych klientów!

 

FULCO_HALA_720

 

Zakład produkcyjny wraz z działem sprzedaży mieszczą się przy ul. Portowej w Gliwicach, gdzie serdecznie Państwa zapraszamy! Szczegóły dojazdu w dziale Kontakt.

Zespół

FULCO SYSTEM tworzy zespół zaangażowanych, kompetentnych specjalistów z wielu branż. We współpracy z naszą firmą spotkają się Państwo ze zrozumieniem potrzeb i kreatywnym podejściem do rozwiązywania problemów.

 

Ważne kontakty:

Andrzej Sapierzyński – prezes zarządu, dyrektor zarządzający

Łukasz Siódmok – wiceprezes zarządu, dyrektor operacyjny

 

Wojciech Kołodziejczyk – dyrektor handlowy

Andrzej Wiśniewski – kierownik działu produkcji

Wojciech Kuźmiński – kierownik działu zaopatrzenia

Wybrani klienci

Klienta i odbiorcami naszych produktów, są m.in.

 

 • Silesia City Center Katowice
 • Europa Centralna Gliwice
 • TESCO
 • BlueCity Warszawa
 • Budecon
 • DTZ Poland
 • T-Mobile Polska
 • Toshiba
 • Microsoft
 • Targi Kielce
 • Galeria Zabrze
 • Miasto Gliwice
 • Helical Poland
 • GRUPA ATLAS

 

Dziękujemy za zaufanie!

Dotacje unijne

ue    Fonon sp. z o.o. korzysta z dotacji unijnych. Informacje ogólne o dotacjach || Zapytania ofertowe